Сервіс Inheart запустив цифрові меморіали для загиблих українських захисників

Сервіс для збереження пам’яті про померлих близьких Inheart запустив можливість створення цифрових меморіалів для воїнів, які віддали життя під час захисту України від російської агресії.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті Inheart.

“Завдяки цьому можна зберігати спогади про близьку людину та розповідати про бойовий шлях спочилих Героїв”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що під час розробки сервісу команда консультувалася та аналізувала фідбек від військових і сімей, що втратили близьких на війні.

На сторінці пам’яті друзі та близькі зможуть залишити слова підтримки, а побратими – ділитися спільними знімками, яких може не бути в родини.

Також за бажанням, родина бійця може розповісти про останні дні та місце, де сталася трагедія.

Як повідомляють розробники, на сторінках пам’яті використовується перший в Україні меморіальний шрифт UAF Memory, розроблений бренд-дизайнером Збройних сил України для вшанування полеглих воїнів.

Створення цифрових меморіалів для українських захисників є безоплатним.

За додаткову плату можна замовити друк металевого QR-коду на сторінку пам’яті та прикріпити його до надгробка. Коли близькі та побратими відвідуватимуть місце поховання, можна буде легко просканувати QR-код, що веде на цифровий меморіал захисника.

Також охочі можуть підтримати сервіс Inheart, зробивши донат на монобанку. Оскільки сервіс потребує оренди великого простору на хмарних сховищах, щоб безпечно зберігати великі бібліотеки фотографій і відео.

Для того, щоб створити цифровий меморіал для загиблого військового потрібно написати біографію у зручному конструкторі історій на сайті Inheart.memorial, додати дорогі пам’яті знімки, перелічити нагороди та вказати місце поховання.

За словами артдиректора дизайн-студії “Антрацит” та розробника сервісу Inheart Олександра Сидорова, пілотну версію продукту запустили у листопаді минулого року, щоб зрозуміти, чи потрібна людям послуга із цифрового збереження пам’яті і за перші два тижні було створено понад 250 сторінок пам’яті. Третина з них – меморіали загиблих воїнів.

“Коли я побачив запит від сімей військових, команда адаптувала сервіс до військового контексту. Ми прагнемо зробити сервіс гідним того, щоб фіксувати історичний момент та особисті трагедії”, – підкреслив Сидоров.